JVL na Facebooku
MENU
XZavřít menu

Marketing & PR

Marketing

Součástí naší nabídky je analýza a hodnocení zvolené marketingové strategie nejen z pohledu event managementu a produkce. Naše společnost dále nabízí přípravu konceptů, kampaní. Zajistíme a zrealizujeme kampaň na klíč včetně vyhodnocení.

Road show

Pro většinu produktů a značek je road show skvělý způsob, jak zaujmout širokou veřejnost a zvýšit povědomí o vašem výrobku.
Základem úspěšné road show je zajímavý koncept. Ten vám rádi připravíme včetně programu, soutěží a navrhneme nejvhodnější místa konání.

Ochutnávky

zajistí, aby Váš výrobek zákazníci zkusili, ochutnali a zakoupili. Ochutnávka přesvědčí, že Váš výrobek je opravdu výborný. Není nic jednoduššího než dát zákazníkům ochutnat! 

Sampling

jedná se o distribuci vzorků (formou dárků) přímo do rukou Vašich potencionálních zákazníků. Ti je mohou vyzkoušet a zakoupit. Značka i produkt se snadno dostanou do povědomí, zvýší prodej a vy zájem zákazků.

Merchandising

Zajistíme merchandisera na Vámi požadovanou lokalitu, odborné zaškolení a následné kontroly našimi pracovníky. Ve smluvený termín budeme zasílat pravidelné reporty o činnosti merchandisera. 

(obecný popis roadshow, ochutnávek, samplingu a merch….)

PR

Uzká spolupráce s předním odborníkem na PR Romanem Hrůzou zajistí našim klientům návrh a strategii kampaně. Zároveň poskytneme nejlepší možnou komunikaci skrze media.

Nákup médií:

Každému klientovi na míru zpracujeme plán nadlinkové komunikace (ATL). Nemusíte tak poptávat zvlášť služby mediálních agentur a zvlášť podlinkovou komunikaci od PR agentur. Díky letitým vztahům s obchodními odděleními mediálních domů, rádií či televizí a vybranými menšími mediálními agenturami, vám zajistíme velice efektivní a cenově zajímavý mediální plán.

Tiskové služby:

Zajistíme dodávku kompletní polygrafické výroby.
Vizitky, kalenáře, letáky, samolepky, potisk dárkových předmětů, polepy aut.

Napište nám

Máte zájem nebo dotaz na naše služby? Využijte, prosím, našeho kontaktního formuláře, rádi se vám obratem ozveme a zodpovíme vaše dotazy.
RYCHLÝ KONTAKT

 

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

JVL Group s.r.o.
Školská 694/32
Praha 1, 110 00

IČO: 06458572
DIČ: CZ06458572